Team Netlijn

Netlijn onderscheidt zich van andere bemiddelaars door onze persoonlijke insteek naar opdrachtgever en medewerker. Wij zijn groot genoeg om snel het gewenste resultaat te boeken, maar klein genoeg om in alle gevallen persoonlijk maatwerk te leveren. Uiteindelijk zijn het onze mensen die ‘t ‘m doen. We stellen ze graag voor:

Maak kennis met ons team

Hoofdkantoor
Marcel den Daas
Marcel den DaasEigenaar
Tel: 010 – 313 05 30 marcel.den.daas@netlijn.nl
Mascha Barendrecht
Mascha BarendrechtDirecteur
Tel: 010 – 313 05 30 mascha.barendrecht@netlijn.nl
Maarten Beijn
Maarten BeijnVestigingsmanager Amsterdam & Rotterdam
Tel: 010 – 303 54 62 maarten.beijn@netlijn.nl
Vestiging Amsterdam
Donna Vlasman
Donna VlasmanOffice Manager
Tel: 020 – 705 26 00 donna.vlasman@netlijn.nl
Michiel Dammen
Michiel DammenConsultant
Tel: 020 – 705 26 00 michiel.dammen@netlijn.nl
Wioleta Brynkus
Wioleta BrynkusConsultant
Tel: 020 – 705 26 11 wioleta.brynkus@netlijn.nl
Vestiging Rotterdam
Mathijs Helderman
Mathijs HeldermanConsultant
Tel: 010- 303 54 66 mathijs.helderman@netlijn.nl 
Maja Vukovic
Maja VukovicConsultant
Tel: 010- 303 54 65 maja.vukovic@netlijn.nl
Victor Teixeira
Victor TeixeiraConsultant
Tel: 010 – 303 54 61 victor.teixeira@netlijn.nl
Stefan de Groot
Stefan de GrootConsultant
Tel: 010 – 303 54 63 stefan.de.groot@netlijn.nl